Tento môj najnovší e-book vám odhalí:

Ako som si vybudovala stabilný príjem

a zmenila svoj život od základov pri 2 deťoch

Drahí priatelia, keď chcete odhaliť, ako sa môže aj matka v domácnosti, s dvomi malými deťmi dostať na 4 ciferný príjem mesačne, tak toto bude pravdepodobne najdôležitejší e-book, ktorý si kedy prečítate.

Ešte predtým ako začneme,

MUSÍM VÁS VAROVAŤ!

Ak chcete niečo v živote dosiahnuť musíte pre to aj niečo spraviť. Je to proces, ktorým si každý musí prejsť a závisí to len od nás, či sme ochotní túto cestu podstúpiť. Nebudem vám sľubovať, že dosiahnete finančnú a časovú slobodu za mesiac, dva alebo tri. Chce to dve veci: Pustiť sa do tej správnej akcie a vydržať.
 
Viem len, že veci, ktoré v tomto e-booku popisujem sú reálne a mnou overené. A teda ak fungovali mne verím, že budú fungovať aj vám. Aké výsledky vďaka tomuto e-booku dosiahnete záleží len od vás.

Väčšina ľudí, ktorá si prečíta akýkoľvek návod, neuspeje.

Viete prečo?

Je to spôsobené tým, že väčšinou skončia len pri samotnom čítaní a veci už neaplikujú do praxe. Teda chýba tá spomínaná akcia. Každé podnikanie so sebou prináša určité riziko a nutnosť neustálej snahy pracovať na sebe.

Ak to nie ste schopní akceptovať, tak si prosím tento e-book nekupujte. 

Dobre, teraz, keď sme si to ujasnili, tak si ukážme…

Čo získate, ak ešte dnes investujete

do môjho najnovšieho e-booku?

Tento e-book je úplne iný ako ktorýkoľvek, ktorý ste čítali. Možno sa pýtate prečo.
 
Nie sú v ňom žiadne motivačné citáty alebo texty, ktoré človeka len oblbnú. Sú tam moje overené tipy a triky, ktoré ma doviedli práve tam, kde som teraz.
 
Okrem toho je ľahko čitateľná a dokážete tak rýchlo začať aplikovať veci do praxe.

Kto som a prečo by ste si mali nechať

poradiť práve odo mňa?

Moje meno je Štefánia Kassai. Som šťastnou manželkou a maminou 2 synov Alexka a Oliverka. Som zakladateľkou skupiny Harmonická žena a šťastný život v každom veku. 

Som mentorkou naplneného a harmonického podnikania a špecializujem sa na 3 životné oblasti - telo myseľ a duša. Mojim poslaním je naučíť vás, aby ste objavili samých seba a naučili sa pracovať so svojím mindsetom, ukotvili si identitu teda kto ste a kam smerujete.

Mojou prioritou je aj učiť ženy efektívne využívať online siete a tak vytvoriť si zarábajúci profil, aby sa mohli stať slobodnými a finančne nezávislými ženami.
 
Nezačala som “včera”. A do môjho rozvoja som len v uplynulých dvoch rokoch investovala viac ako 10 000 eur. Veci, ktoré v tomto e-booku učím aj sama úspešne používam.

Tu je malý zlomok toho, čo e-book obsahuje

Prezradím vám 3 základné informácie, ktoré vás prinesú k úspechu. 

Prevediem vás mojou cestou.

Poukážem vám na veci, pri ktorých som bola presvedčená že budú fungovať, ale omyl, vôbec to tak nebolo. A prejdeme až po veci, ktoré ma naozaj posunuli.
 
Taktiež dôležité uvedomenie, prečo by ste nemali makať od úmoru do úmoru a čo znamená ako človek vyhorí. 

Pravda o tom prečo je investovanie do seba samej tak dôležité a prečo som investovala za necelé dva roky celkovo 10 000 eur (áno, čítate správne!) do osobného rozvoja a ako sa mi to všetko niekoľkonásobne vrátilo. Aj keď mi predtým 20€ bolo veľa dať.
 
Kedy je OK nezdvihnúť telefón vlastnej mamine a ako to súvisí so zvyšovaním vašich ziskov?

Kde môžete nájsť podporu, vďaka ktorej to nevzdáte hneď pri prvých neúspechoch?

... a k tomu špeciálny BONUS

Žiaľ, nemôžem vám o ňom veľa prezradiť, pretože potom by to predsa nebol tajný bonus. 

Môžem vám prezradiť len to, že prístup k nemu vám príde hneď po spárovaní vašej platby a nemôžete ho získať nikde inde.

Mala som na neho vynikajúce ohlasy a vždy veľmi rada poskytnem ľuďom viac hodnoty, ako očakávajú.

Čo by ste mali urobiť TERAZ?

Tento e-book môžete získať len za 9,90 € a to vo formáte PDF.  V momente, keď sa spáruje vaša platba, tak vám ho odošlem na váš email, ktorý zadáte do objednávky.

Ou a keby ste náhodou nad tým uvažovali… NIE JE V TOM ŽIADEN HÁČIK

Uvedomujem si, že existujú stránky, ktoré vám ponúkajú niečo veľmi lacné a potom vám každý mesiac stiahnu peniaze z vašej karty.
 
Za týmto nie je žiadne skryté “mesačné členstvo” ktoré by ste museli skúsiť ani nič podobné. Doslova získate celý tento e-book ako marketingový pokus len za 9,90 €, aby som čo najlepšie “začala náš vzťah” a dala vám obrovskú hodnotu.
 
Verím, že si e-book zamilujete a niektoré z vás v ňom uvidia takú obrovskú hodnotu, že ma požiadajú o to, aby sa mohli pridať do môjho programu Harmonická žena.

SOM PRESVEDČENÁ, ŽE

NEMÁTE ČO STRATIŤ

Získavate garanciu 100% spokojnosti s e-bookom.
 
Ak nebudete spokojní, tak vám vrátim celú vašu investíciu, do posledného centu a e-book si môžete nechať. Nemusíte dokonca ani nič posielať späť. Len mi pošlite e-mail na stefania.kassai@gmail.com.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem, teším sa na ďalší kontakt s vami.

S láskou Števka

P.S: Ak ste náhodou ako ja a takúto dlhú stránku prescrollujete hneď na koniec, tak

Tu je zhrnutie, čo získate

Dávam vám možnosť získať môj najnovší e-book s názvom "Ako som si vybudovala stabilný príjem a zmenila som si život od základov aj pri 2 deťoch."
 

Len za 9,90€

Dostávate k tomu aj tajný bonus, ktorý sa nedá získať nikde inde (a mala som na neho zatiaľ len neskutočne dobré ohlasy. Verím, že sa bude páčiť aj vám)
 
Nepridám vás do žiadneho “mesačného” členstva alebo niečoho takého. Faktom je, že ak sa vám tento e-book nebude páčiť, dajte mi vedieť a ja vám vrátim vašich 9,90€.

Nemusíte mi ani nič posielať späť.

Kliknite na tlačidlo nižšie a získajte váš e-book hneď teraz. Nebudete to ľutovať
 

Ako som si vybudovala stabilný príjem a zmenila svoj život od základov
Dostupné
9,90 €
Spôsob platby
Celková cena9,90 €