Aké by to bolo

ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT

A VIAC SA UŽ NETRÁPIŤ

a to práve počas leta?

Mám pre teba výnimočnú ponuku, ktorá môže byť odrazovým mostíkom na ceste za lepším a odvážnejším životom. 

Chyť svoj osud do vlastných rúk

 a neboj sa vykročiť zo svojho tieňa

Túžiš po vnútornej harmónii a raste? Ponúkam ti jedinečnú príležitosť, ako objaviť a rozvinúť svoju autenticitu, vnútorný pokoj a sebaprijatie.

Úspech nie je iba výsledkom náhody, ale aktívneho a cieľavedomého snaženia. Som tu aj preto, aby som ťa inšpirovala, viedla a poskytla ti potrebné nástroje na ceste k úspechu.

Staň sa ženou, ktorou si chcela byť celý život. Ženou, ktorá sa nebojí postaviť sama za seba, pozná svoje hodnoty, je pokorná, vďačná a jej prioritou je netlačiť na pílu. Ale pokojom, ľahkosťou a harmóniou dokáže dosiahnuť všetko, na čo si pomyslí.

Máš aj ty strach 

urobiť prvý krok k zmene?

Realita je taká, že máme strach sa postaviť samé za seba, je pre nás ponižujúce si pýtať stále peniaze od muža. Alebo máme v hlave, že chcete byť sebestačné a mať vlastné peniaze, ale hovoríme si, že nemáte čas zmeniť to, lebo deti, lebo domácnosť, lebo všetko naokolo je výraznejšia priorita.

Strach je prirodzenou reakciou, ktorá sa objavuje pri nových, alebo neznámych situáciách a zmene. Mnoho ľudí má strach urobiť prvý krok k zmene z rôznych dôvodov.

Ale treba si uvedomiť, že aj vy matky môžete byť biznis ženy, podnikateľky, byť úspešné a finančne nezávislé. Keď som to dokázala ja, dokážete to aj “VY”.

Využi limitovanú ponuku

a vychutnaj si Harmonické leto

Špeciálna ponuka je určená pre ženy ako ty, ktoré túžia po vnútornej transformácii a zmene života a to aj v náročných životných situáciách. Čo zahŕňa?

Máš svoj sen, ale bojíš sa urobiť prvý krok k cieľu? Viem aké to je a práve preto som zhnula moje overené know-how do intenzívneho kurzu. Počas jeho trvania preberieme témy, ktoré ti pomôžu vykročiť za svojim cieľom, odhodlať sa pre zmenu a začať si konečne veriť.  

Intenzívny kurz OBJAV SVOJE VNÚTORNÉ JA, ktorý sa konal v súkromnej FB skupine, ty máš teraz možnosť získať prístup k záznamom vysielania

Súčasťou limitovanej ponuky je aj môj najnovší e-book "Ako som si vybudovala stabilný príjem a zmenila svoj život od základov" pri 2 deťoch. 

Tento e-book je úplne iný ako ktorýkoľvek, ktorý ste čítali. Možno sa pýtate prečo. Nie sú v ňom žiadne motivačné citáty alebo texty, ktoré človeka oblbnú. Sú tam moje overené tipy a triky, ktoré ma doviedli práve tam, kde som teraz. 

Okrem toho je ľahko čitateľný a dokážete tak rýchlo začať aplikovať veci do praxe.

A aká je investícia 

do tejto špeciálnej ponuky?

Položte si otázku - stálo by vám za to, aby ste dnes investovali do svojho lepšieho života a životnej zmeny len: 

59€

Hodnota ponúkaného kurzu je 500 eur a bežná predajná cena e-booku je 9,90€. Ak sa rozhodneš využiť ponuku ešte dnes, ušetríš a získaš hodnotné know-how.

Naučíš sa rozvíjať svoje sebavedomie, zvládať stres, vyrovnať sa s obmedzeniami a posilniť svoje silné stránky. A to všetko s ohľadom pre tvoje jedinečné potreby a situácie, s ktorými sa denne stretávaš.

Objednávka

Harmonické leto - online kurz + ebook za výhodnú cenu
Dostupné
59 €
Spôsob platby
Celková cena59 €

Prečo by si si mala nechať poradiť práve odomňa?

Volám sa Štefánia Kassai. Som šťastnou manželkou a maminou 2 synov Alexka a Oliverka. Som zakladateľkou skupiny Harmonická žena a zakladateľka mentoringových programov Harmonická žena - podnikaj s harmóniou a zakladateľka programu Zažiar v biznise.

Špecializujem sa na tri životné oblasti - telo myseľ a duša. Mojim poslaním je naučiť ťa, aby si objavila samú seba a naučila sa pracovať so svojím mindsetom, ukotvila si identitu.

Mojou prioritou je aj učiť ženy efektívne využívať online siete, aby si sa mohla stať slobodnou finančne nezávislou ženou bez chaosu, vyhorenia a stresu. Aby každý jeden deň bol pre teba radosťou a veci ktoré budeš robiť mohli robiť v pokoji a v harmónii.