Pripoj sa k skvelej komunite

Rada ťa privítam v skupine Harmonická žena. Je to uzavretá skupina, kde sa naučíte objavovať samé seba, naučíte sa pracovať so svojím mindsetom, ukotvíte si identitu - teda to, kto ste a kam smerujete.

Naučíte sa efektívne využívať online siete, vytvoriť si profil, ktorý zarába a naučíte sa byť konečne slobodnými a finančne nezávislými ženami.
 

Pripoj sa ešte dnes k skvelej komunite ľudí, v ktorej objavíš okrem inšpirácie, motivácie, opory aj moje webináre, moje skúsenosti, neskutočnú energiu a moje KNOW-HOW.

Vieš čo je v živote najťažšie? 

Jednou z najťažších vecí v živote je zvíťaziť sama nad sebouprekonať svoje staré presvedčenia.

Tieto vety patria všetkým ženám, ktoré majú strach a pochybnosti o sebe. 

Kedysi som bola rovnaká…. Mala som sny. Dokázala som snívať ako malé dieťa, hovoriť o svojich snoch. Ale keď prišlo k realizácii, tak z tej odvážnej ženy sa stalo nemé dieťa.

Viete prečo? Lebo som sa bála. Bála som sa, že zlyhám, že napriek mojím znalostiam a skúsenostiam to nedopadne dobre a pokazím to. Práve tieto presvedčenia ma limitovali až odsúvali ma od môjho sna, cieľa aj lepšieho života.

Až keď som sa naozaj rozhodla zainvestovať do seba a vstúpila som do mentoringového programu 5-ciferných podnikateliek objavila som samú seba. Zmenila som svoju myseľ, odstránila som bloky a strachy, ktoré ma limitovali celý život a začala som makať na mojej lepšej budúcnosti. 

Aj keď to niekedy nie je ľahké, aj keď to nie vždy vyjde podľa mojích predstáv, ale stále mám tú oporu a silnú motiváciu pokračovať.

A práve preto som sa rozhodla...

Podať pomocnú ruku aj vám, lebo viem, že opora a vedomie, že sa máte stále na koho obrátiť, je základ k úspešnej zmene - či už v živote, alebo vo vašom podnikaní.

Viem, že je tu veľa žien, ktoré sa nachádzajú práve v tomto zlomovom bode len sa boja. Máme však len jeden život a nie je jedno čo s ním urobíme. Či spravíme rozhodujúce rozhodnutie teraz, alebo možno aj nikdy. 

Keď som objavila svoju silu a videla som ako ľahko som si dokázala zmeniť život ja, tak som si povedala, že túto úžastnú príležitosť musím posunúť aj ďalším ženám.

Keď som objavila svoju silu a videla som ako ľahko som si dokázala zmeniť život ja, tak som si povedala, že túto úžastnú príležitosť musím posunúť aj ďalším ženám.